REAM Finance Soars 130%: Spala dziś 67% swojej całkowitej podaży

 

CREAM Finance ogłosił ogromny żetonowy oparzenie. Cena CREAM nagle poszybowała w górę podążając za wiadomościami.

Zdecentralizowany protokół wymiany kryptograficznej C.R.E.A.M. Finance ogłosił dziś, 20 września, po silnej wewnętrznej dyskusji, swoją decyzję o przeprowadzeniu znaczącego przypalenia tokena.

Oficjalne konto protokołu wyjaśniło, że po rozważeniu kilku możliwych redukcji podaży, alternatywa spalania 67% wszystkich żetonów $CREAM została wybrana jako najlepsza. Oznacza to, że ponad 6 milionów żetonów $CREAM zniknie na zawsze po zakończeniu procesu spalania.

Żegnaj, Żetony Gubernatorskie

W oficjalnym wpisie na blogu, zespół C.R.E.A.M. Finance wyjaśnił, że wszystkie żetony zarządzania i 7,5% żetonów nasiennych zostaną zniszczone.

Spalenie to będzie obejmowało 100% żetonów „governance“ i 7,5% żetonów Seed Tokens. Wierzymy, że działanie to zapewni większą pewność obecnym posiadaczom żetonów, tworząc jednocześnie silniejsze podstawy dla długoterminowego sukcesu projektu.

Środek ten nie będzie miał wpływu na tokeny będące w posiadaniu dostawców płynności i tokeny przeznaczone do opracowywania protokołów i mieszanek.

cream_finance
Źródło: Medium C.R.E.A.M Finance
Tym samym, dostawcy płynności będą teraz kontrolować 61,5% całkowitej podaży $CREAM, podczas gdy zespół będzie miał 23,1%. Ta redystrybucja siły jest możliwa dzięki całkowitemu usunięciu żetonów zarządzania, które do tej pory stanowiły 60% całkowitej podaży.

Ty też możesz lubić:

Bitcoin Bank Taps $11K As Altcoins See A Nightmare Week: Tygodniowa aktualizacja rynku kryptograficznego (Crypto Weekly Market Update)
Kupowanie Wrong Uniswap (UNI): UNICORN Token Skyrockets 500,000%
Ethereum Dochody z górnictwa osiągają wysokość pięciu lat
Dzięki naszym inwestorom w fazie zalążkowej oraz ich stałemu wsparciu i poświęceniu dla projektu, zgodzili się oni na spalenie 75% w zamian za przyspieszone nabywanie uprawnień na 1 rok, miesięczne nabywanie uprawnień. W szczególności żetony nasienne będą teraz nabywane co miesiąc, począwszy od 24 września.

Zespół C.R.E.A.M. miał również możliwość podjęcia takiej samej decyzji, jak inwestorzy seedowi. Odmówili jednak pójścia tą drogą, głównie z powodów strategicznych.

Mniej znaczy więcej
Spadek tej wielkości może mieć dwie konsekwencje: Albo znaczna utrata kapitalizacji rynkowej (w przypadku braku fundamentalnej wartości lub zaufania do projektu), albo cena każdego z żetonów wzrasta, aby dopasować obecny pułap rynkowy do nowej podaży.

A w przypadku C.R.E.A.M., wydaje się, że wiadomości przyniosły znakomite rezultaty, a ceny obrały optymistyczną drogę. Cena żetonu wzrosła niemal natychmiast po ogłoszeniu, a następnie została skorygowana dzisiaj. Zmieniła się z około 70 dolarów do 165 dolarów, co oznacza wzrost o 134%.